نتایج جستجو برای عبارت :

اینک، صالحه. ۲

اومده دستمو گرفته میگه
یه خواهر دارم ماه نداره...
یه صالحه دارم شاه نداره...
بقیه اشو بلد نیس اهنگ میزنه فقد
و محبته که سر ریزش میشم:))

اونشب همه سیاه پوشیم بریم مسجد
هی قربون صدقه اش میرم انقد خوشتیپ شده 
انقد ک جیغش بره هوا
اما بعد ترش میاد محکم فشارم میده تو بغلش

+منتها همین شخص
سر منچ میگه:صالحه فرار کن ک من خواهر برادر نمیشناسم
اما بازم قشنگه این خل بازیاش
امشب، فهمیدم که ناخودآگاهِ من، چقدر از آدم‌هایی که تظاهر می‌کنند بدش میاد. اونایی که تظاهر می‌کنند که...
هیچ‌وقت در زندگی نترسیدند.
هیچ‌وقت ناامید نشدند.
همیشه، همه رو دوست داشتند و دارند.
همیشه خیرخواه بودند و هستند.
همیشه نمونه و الگو بودند و هستند.
احتمالا اگر خواننده این وبلاگ بوده باشید، تا الان دیگه متوجه شدید که من به طرز احمقانه‌ای، هرچیزی که به ذهنم بیاد رو اینجا می‌نویسم... فقط کافیه وقت کنم که اون افکار رو مکتوب کنم. بعضی‌ها ن
سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه. اینم پست صندلی داغ! به مناسبت ۱۰۰۰ روزه شدن وبلاگم. اگر دوست داشتید سوالی بپرسید که تا الان موقعیتش پیش نیومده یا براتون جالبه که دیدگاه من رو در اون مورد بدونید خوشحال میشم که این صندلی داغ رو با حضورتون گرم‌ و دلنشین کنید.
چند نکته هم عرض کنم.
+ لطفا در یک کامنت ۱۰۰ تا سوال نپرسید. ده تا سوال در هر کامنت نهایتا! و اگر باز هم سوالی بود در کامنت بعدی.
+ و اینکه لطفا سوال از جایی کپی پیست نکنید. البته اگر سوالی
راستی مساله به این مهمی رو یادم رفت بگم! به گاه بامداد نسیم‌جانم وی‌بک شد و نرگسش به‌دنیا اومد. حقا که رفیقِ قویِ خودمه! دقیقا حدودای ساعت ۲ بامداد دیشب انقدر به یاد نسیم بودم که نگو. دقیقا در همون ساعت نرگسِ خاله به دنیا اومده :)
شب بعد از کلاس و تیاتر رفتیم خونه دخی عاطفه جان.‌ بعد از دو سه سال اولین بار بود که داشتم می‌رفتم این خونه‌ جدیدشون.
چقدر هم این عسل (دختر دخی عاطفه) من و بچه‌ها رو دوست داره! هی میگه: "دخترخاله صالحه! دخترخاله صالحه!
یادمه ۱۳_۱۴ سالم بود که با مامان و بابا و رضا و مهدی رفتیم حج عمره. اول هم رفتیم مدینه...
یادش به خیر. تنهایی توی مسجدالنبی نشسته بودم. یه دختری کمی جلوتر نشسته بود. هر دومون هم قرآن جلومون باز بود. من خسته شده بودم از خوندن ولی اون طوری صفحات رو تند تند ورق می‌زد که به منم انرژی می‌داد برای ادامه. برای همین سعی کردم خودم رو بهش برسونم. منم هی تند تند می‌خوندم ولی به یه جایی رسید که دیگه بریدم! جالب اینجا بود که اون دختر نه تنها خسته نشده بود، حتی
امام صادق ع ع فرمود اهل دوزخ از اینرو در ووزخ جاودان باشندکه نبت داشتند اگر در دنیا جاودان باشد همیشه نافرمایی خدا کنند و اهل بهشت از اینرو در بهشت جاودان باشندکه نیت داشتند اگر در دنیاباقی بمانند  همیشه اطاعت خدا کنند پس این دسته و ان دسته  بسبب نیت خویش جاودانی شدند. سپس قول خدایتعلی را تلاوت نمود بکو هر کس طبق طریقه خویش عمل میکند 79 سوره 17 و فرمود یعنی طبق یت خویش شرح از توضیحی که ذیل روایت دوم این باب  راجع بمعنی نیت بیان شد معلوم گشت که ن
انسان رد میشه و فراموش میکنه...
اما گاهی،
انگار تموم نمیشن یه سری چیزا
مثلا گیر می کنی به لبخند مهربون کنج لب یکی
می مونی تو صدای پای یه شعر،یه آواز...
یا یه نگاه مهربون،
یه جفت دست نوازشگر شاید... 
زندگی قدم زنان میگذره ،
 اما تو جا میمونی ازش،
 بس که غرقی و هیچ غریقی نیست!
میگم،
من جا موندم تو "ط ُ "
تو چی؟گم نکردی خودتو؟

صالحه.ن
پ.ن۱:این نوع دیگر دوست داشتن است.
پ.ن۲:داشتم فکر میکردم
 خاطره ها رو همین جا گذاشتنا و جا موندنا میسازه،ـ
قشنگ نیست؟ان
می‌گفت: 
پدرم خدا بیامرز نظامی بود، از اون آدم‌‌های مهربونِ کم حرف ولی جدی که کمتر کسی لبخند یا حتی اخمش رو دیده بود.
اون موقع‌ها ،حدود‌های سال تولد خودت یا حتی قبل‌تر، دانشگاه قبول شدن مثل الان نبود، کمتر کسی دانشگاه‌ قبول می‌شد تازه اونم سراسری!
خواهرم که قبول شد رفتیم پیش بابا و گفتیم "بابا زینب دانشگاه قبول شده"‌، یه نگاه به خواهرم کرد و گفت "چی قبول شدی بابا؟" زینب سرش پایین بود، انگاری خجالت می‌کشید به بابا نگاه کنه ، آروم گفت "پزشک
البته خواهرتون جملات قصار زیاد داره! ولی اینا سه تا از پرکاربردترین‌ها هستند:
۱- وقتی دیره، از اولش دیره.
یعنی زمانِ هیچ کاری از آخر دیر نمیشه. اینطور نیست که از دقیقه ۹۰ به بعد بره تو وقتِ اضافه. بلکه از اول، از همون دقیقه اول! دیر شدن کم کم شروع میشه و همه چیز به سوء مدیریت خودمون برمیگرده که زمانِ انجام کاری دیر میشه.
۲- هر کاری یه نشدی داره.
دقیقا نقطه مخالفِ ضرب المثل "کار نشد نداره" است. گرچه به قشنگی جمله قبل نیست ولی میشه هروقت کسی بیش از ح
مشهدم و نائب‌الزیاره و انگار این‌بار فارق‌البال‌ترم. بعد از چندین سال این اولین تشرفِ دوباره‌ام در طول یک‌سال به مشهد مقدسه :) 
دلم می‌خواد این‌بار، تو این زیارت، کار متفاوتی انجام بدم. البته فعلا در مقام تصمیمه.
اول اینکه زمان اختصاصیِ تنها حرم رفتنم یک ساعت قبل و یک ساعت بعد از اذان صبح باشه.
دوم اینکه این‌بار توی مخاطبین گوشیم نگاه کنم، تمام کسانی که یه کدورتی ازشون دارم رو کامل ببخشم. بخشیدن که هیچ... جداً باور کنم که از هیچ کس بهتر ن
اسامی جانباختگان دانش آموختگان شریف که امروز در هواپیمای اوکراینی حضور داشتند، اعلام شد.
 بر اثر سقوط هواپیمای اوکراینی که صبح امروز در حوالی صبا شهر استان تهران رخ داد، تعدادی از دانش آموختگان دانشگاه شریف جان باختند؛
اسامی این افراد به شرح زیر است؛ 
۱.  آرش پورضرابی۲.  محمد صالحه۳.  پونه گرجی۴.  مهدی اسحقیان درچه۵.  ایمان آقابالی۶.  امیر اشرفی حبیب آبادی۷.  حمیدرضا ستاره کوکب۸.  الناز نبیی۹.  زهرا حسنی سعدی۱۰.  میلاد قاسمی آریایی۱۱.  مح
   علی بن اسباط از محدثان کوفی بوده و مرحوم سید بن طاووس در کتاب طرائف از ایشان نقل می کند که یکی از برامکه خدمت امام رضا علیه السلام رسید و عرض کرد: ما تقول فی ابی بکر؟؟ حضرت در پاسخ فرمودند: ما مادر صالحه ای داشتیم که در حالی از دنیا رفت که از آن دو ناراضی نبود و...

زمان : دو دقیقه | حجم : 1.65 مگابایت

سایر پادکست های این مجموعه را در  اینجا  تماشا نمایید.
     «پادکست های رجالی» مجموعه ای صوتی است که پیرامون دانشهای گوناگون حوزوی در قطعه
با بغض اومده میگه
شما نمیتونید شرایط منو درک کنید
میگید خودتونو وقف بدید ولی این گفتنش اسونه عملش به این سادگی ها نیست که!!!(میخواد بگه وفق زبونش نمیچرخه)
صالحه همش با علی میخوابه!مامان و بابا هم همش کنار هم میخوابن!
فقط منم که تنها میخوابم! ()

و در ادامه میفرماد اصا میدونید چیه!
تقصیر مامانه که منو دیر بدنیا اورد!!اگ منو زود بدنیا میورد اینجوری نمیشد (برگ های کائنات)

با تمام اینکه داره با ناراحتی این حرفا رو میزنه ابدا نمیتونم جلو خندمو بگی
سلامبا مطالعه پیام های پرمهر و انگیزه بخش شما عرق شرم بر پیشانی ما نقش می بندد و از اینکه خداوند متعال توفیق خدمتگذاری به بهترین جامعه کاربران ایرانی را نصیب ما کرده است به خود می بالیم.لذا به احترام شما کاربران عزیزمان از این پس در هر سال حداقل 6 مطلب جدید منتشر خواهیم کرد که همانند گذشته ارتباط نزدیک تری با شما داشته باشیم.در آستانه این شب قدر پر عظمت، از همه همراهان خوبمان درخواست داریم تا برای محمد صالحه و آرش پور ضرابی از همکاران سابق بی
۱.هیچ چیز کم نمیکنه از لذت اینکهساجده بشینه رو پاتختی
مامان روی تختی ک من هلاکم روش
اجیل بخورن و گپ بزنیم:)

۲.دلبرو بغل میکنم و فشار میدیم همو تو آغوش
بدرقه اش میکنم و وقتی رفت امیرعلی دستاشو باز میکنه
خندم میگیره از حسودیش
ی روزایی وقتی دست میکشیدم لای موهاش بدش میومد
اما حالا دیگه میدونه سرش که میشینه رو پام 
اختیارشون دست من نیست

۳.با ساجده دنبال کمربند برا بابا بودیم،
از مرده میپرسه دارید فلان سایز؟
میگه :اره،
میپرسیم:میشه ببینیم؟
میگه:ج
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، در قوانین مربوط ، ضوابط و شرایط مربوط گزینش برای استخدام مورد اشاره قرار گرفته که از جمله مهم ترین این ضوابط می توان به اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی ؛ التزام عملی به احکام اسلام ؛ ولایت فقیه ، نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی ؛ عدم اشتهار به فساد اخلاقی و تجاهر به فسق ؛ عدم سابقه وابستگی تشکیلاتی ، هواداری از احزاب و سازمانها و گروه هایی که غیر قانونی بودن آنها از طرف مقامات صالحه اعلام
باید به نفسمون تمرین بدیم که قوی تر بشه.
از هر چند باری که دلش یه چیزی میخواد  بد نیس یکبارش به چیزی ک میخواد نرسه!
مثلا؟
من امروز از صب زنگ زدم با بچه ها هماهنگ کردم ببینیم همو
و اما یکدفعه تصمیم گرفتم ک نرم!
آدم بدقولیم؟
نه!
آدم بی برنامه ای؟
خیر!
فقط حس کردم الان مهم تر از رفع دلتنگی اینه ک اجازه ندم هرحرفی گفته بشه!
فقط از خودم پرسیدم
صالحه داری برای کی خودتو به آب و اتیش میزنی؟

یوقتایی به دلمون یاد بدیم هر کسی رو دوس نداشته باش!
برای هر کسی د
هر روز یک مساله
✅ مساله 8.
اگر کسی برای روزه نگرفتن عذر شرعی دارد؛ مانند این‌که مسافر است و یا بیماری‌ای دارد که روزه گرفتن به او ضرر می‌رساند، در این صورت اگر چه روزه بر او واجب نیست، اما نباید در انظار عمومی روزه‌خواری کند.
◀️ زیرا روزه خواری در ملأ عام و در انظار عمومی (تظاهر به روزه خواری) جُرم است و از نظر شرعی مجازات دارد و مجازات آن تعزیر است.
میزان تعزیر در روزه خواری برای بار اول و  دوم 25 ضربه شلاق است و البته به نظر عده ای از فقها، ان
شرح دعای روز هفدهم ماه رمضان  

اللّهم اهدنی فیه لصالح الاعمال                        ای خدا! مرا در این روز به اعمال صالحه راهنمایی کن

و اقض لی فیه الحوائج و الامال                        حاجت‌ها و آرزوهایم را برآورده ساز

یا من لا یحتاج الی التّفسیر و السّؤال               ای کسی که نیازمند شرح و سوال بندگان نیستی،

یا عالماً بما فی صدور العالمین                           ای خدایی که ناگفته به حاجات و به اسرار خلق آگاهی
صل
بسمه تعالی
دختر عزیزم فاطمه خانم بزرگوار و برادر بسیار عزیز آقا روح‌الله عزیز دیدنتان به قدر یک زیارت معصوم بر من اثر معنوی دارد و این را دلیل حضور شهید حاج یونس بزرگ در این بیت نورانی می‌دانم و اطمینان دارم روح مطهر شهید عزیز من و شما، پیوسته در این بیت شریف آمد و شد دارد.
دخترم همیشه احساس کن او در کنار شماست و شما در محضر فقط پدرت نیستی بلکه در محضر مقام عظمای شهادت هستی.
از خداوند می‌خواهم تو و همسرت را و فرزندان گلت محمد یونس و صالحه عزی
شرح دعای روز هفدهم ماه رمضان

اللّهم اهدنی فیه لصالح الاعمال                        ای خدا! مرا در این روز به اعمال صالحه راهنمایی کن

و اقض لی فیه الحوائج و الامال                        حاجت‌ها و آرزوهایم را برآورده ساز

یا من لا یحتاج الی التّفسیر و السّؤال               ای کسی که نیازمند شرح و سوال بندگان نیستی،

یا عالماً بما فی صدور العالمین                           ای خدایی که ناگفته به حاجات و به ا
فروید چهار قاعده را در رویاها شناسایی کرده‌است؛ اول عامل تراکم که به معنی فشرده‌سازی و خلاصه‌کردن خواسته‌هاست. دوم عامل تغییر مکان یا انتقال و جابجایی که بر اساس آن بار عاطفی و احساسی از هدف اصلی به یک هدف غیرواقعی منتقل می‌شود. عامل سوم ویژگی نمایشی رویاست که مفاهیم انتزاعی و مجرد ذهنی را به صورت تصاویر در می‌آورد. چهارمین عامل نیز خاصیت کنایه‌آفرینی و تمثیل‌سازی خواب است. پلکان، خندق، خیابان، خانه، اتاق، اتومبیل، آشپزخانه، زردچوبه
پند تاریخ-!!

بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است—رژِیم پهلوی- ان زمان دوگزینه بیشتر نداشت برای حل مسائل ایران- یا شرق ویا غزب ایران- درعمل نشان داده شده که برای مرحوم دکترمصدق هم این چنین بود مقابله با انگلستان کاری اسان نبود- حال انزمان بهترین گذینه غرب بود چون به روسها نمیشد به انها اعتماد کرد—لذا باید چپاول انها را تاحدی قبول کرد- زمانی که یهودیان مداوم از جالوت ضربه میخوردند وزمین ازدست میدادند وباج میگرفت ولی چون ثروتمندان کمت
*ماده6 ـ*اداره جهادکشاورزی شهرستان مربوط موظف است در رابطه با اسناد مالکیتی که بدون رعایت حد نصاب‏های فنی و اقتصادی و برخلاف ماده (2) قانون صادر می­شود، به محض اطلاع نسبت به تقدیم دادخواست ابطال سند مالکیت صادره به مراجع قضایی صالحه اقدام نماید. متخلفین در چارچوب قوانین و مقررات مربوط تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند . *ماده7ـ*احداث معبر و راه دسترسی به مزارع در صورت درخواست هر یک از مالکین اراضی کشاورزی، بر اساس ضوابط فنی‏ مندرج در دستورالع
*ماده6 ـ*اداره جهادکشاورزی شهرستان مربوط موظف است در رابطه با اسناد مالکیتی که بدون رعایت حد نصاب‏های فنی و اقتصادی و برخلاف ماده (2) قانون صادر می­شود، به محض اطلاع نسبت به تقدیم دادخواست ابطال سند مالکیت صادره به مراجع قضایی صالحه اقدام نماید. متخلفین در چارچوب قوانین و مقررات مربوط تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند . *ماده7ـ*احداث معبر و راه دسترسی به مزارع در صورت درخواست هر یک از مالکین اراضی کشاورزی، بر اساس ضوابط فنی‏ مندرج در دستورالع
داشتم فکر میکردم چقدر این روزا معلقم،
مثل مسافری ک از شهرش جدا شده بی مقصد  و تو جاده اس
به اینکه چقدر دلم برای روزای "وبلاگی" بودنم تنگ شده
که پست آزاد رو دیدم...پیرو این پست.

+از کی وبلاگی شدم؟
یادمه قبلنا "جانا" میگفت وبلاگ بزنم نوشته هامو بذارم
اما نمیزدم!
خیلی سال پیشا بیرون بودیم
من داشتم نوشته هامو ،
از تیکه کاغذایی ک تو کلاس سیاه کرده بودم
به دفترم منتقل میکردم که عمه ی مرحومم گفت:
صالحه چرا وب نمیزنی؟
منم رفتم وبلاگ زدم!

قشنگترین روزا
قراداد ودیعه (امانت) 800عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید
مودع (امانت گذار ) : خانم ……………. نام پدر .... به شماره ملی ……………………..
نام پدر …….. شماره شناسنامه ………….. به نشانی
……………………………………………………………………………. مستودع ( امین ) : آقای :  آقای ………………….
نام پدر اسمعلی شماره ملی ………………….  شماره شناسنامه ..... به نشانی فوق مورد
ودیعه ( مورد امانت ) : 800 سکه تمام بهار آزادی طرح جدید انتقالی با جمیع
توابع شرعیه و لواحق عرفیه آن بدون اس
یا مُمَکِّن
ای قدرت دهنده

سلااااام :)

+پریروز کتاب " آغازی بر یک پایان " سید شهیدان اهلِ قلم ( : قلب) رو تموم کردم.
دیروز پیرزنی که تمام قوانین را زیر پا گذاشت رو شروع کردم.

اول بگم که کتاب شهید آوینی عالی بود.
خصوصا برای کسایی که یه آشنایی کوچیک با منطق، فلسفه و قوانین اصولی داشته باشند و معنای کلمات جامعه شناسی رو تا حدودی بدونن
البته آخری رو با سرچ هم میتونین به دست بیارین. اما پیدا کردن اون سه تای اولی با تحقیق یکم سخت تر میشه.

من عاشق
در خصوص اینکه رشاء و ارتشاء با یکدیگر ملازمه دارند یا خیر دو نظریه ابراز می گردد:
گروه اول: طرفدار ملازمه آن دو جرم می­باشند و اعتقاد دارند که تا یکی واقع نشود دیگری تحقق نمی­یابد یا بعبارت دیگر باید هر دو محقق شود تا هم رشاء وجود داشته باشد و هم ارتشاء و در اثبات نظریه خود چنین استدلال می­کنند.
راشی بهنگام دادن رشوه باید قصد داشته باشد یعنی در عمل جرم­آمیز رشاء قصد مجرمانه وجود داشته تا بتوان گیرنده را نیز مرتشی و بالاخره مجرم دانست، نتیجه
دیشب
زن دایی یهو خیلی جدی شد و گفت: گوش بده می‌خوام نصیحتت کنم.
گفتم: من عاشق نصیحتم. بگو زن دایی...
_ نه حواست به من باشه.☝️
_ کامل حواسم بهته. بگو...
_ یه ذره فاصله بگیر قشنگ گوش کن!!✋
_ باشه.
_ خیلی مهمه. قشنگ تو اون مغزت، تو اون کله‌ات فرو کن.
_ باشه.
_ صالحه هر چند تا بچه‌ می‌خوای بیاری تا ۳۴ سالگی بیار. من هر ۵ سال یک دونه بچه آوردم و الان مثل چی پشیمونم...
نگفتم بهش که خودم هر بار که تجربیات کانال دوتاکافی‌نیست رو می‌خوندم چقدر وسوسه می‌شدم بعد
وقتی ازدواجی به بنبست میرسد ووابستگی بین زن مرد از بین میروددراینجا حرف از جدایی وطلاق توافقی به میان می آید وباتوافقاتی که زوجین انجام میدهند در تمام موارد وآماده کردن مدارک وارجاع آن به مراکز مربوطه وگذراندن مشاوره وزمان مورد نظر رای برعدم سازش طرفین داده میشود وبادردست داشتن این عدم سازش وحضور مرد وزن همزمان در محضر صیغه طلاق جاری واز هم جدا میشوند وبعد از مدت تعین شده از طرف دادگاه هر دوطرف از زندگی هم خارج شده وبه زندگی در مسیر جدید م
یه اتفاقات جدیدی تو زندگیم داره می‌افته از طریق تحلیلِ اتفاقاتِ گذشته مخصوصا یک سال اخیر دارم به اهمیتشون پی می‌برم.
تحلیل وقایع اخیر زندگیم رو هم نوشتم اما الان می‌خوام فقط نتیجه‌اش رو اینجا بنویسم.
نتیجه اینکه برای خودم خیلی برنامه‌ریزی کردم و خدا یه جور دیگه‌ای برام برنامه‌ریزی کرده بود.
آدمی در شرایط من ممکنه با هر کدوم از به هم ریختنِ برنامه‌هاش به هم بریزه و قاطی کنه. اما من از کلاسِ NLP استاد حورایی یاد گرفتم که بگم: بَه‌بَه! لالا
آیا زن ملزم به آوردن جهیزیه در منزل شوهر است؟

برخلاف تصور مردم و رسومات معمول در جامعه دختر و خانواده وی ملزم به تهیه و آوردن جهیزیه یا تخصیص آن در منزل شوهر نبوده و الزامی قانونی در این مورد وجود ندارد.زوجه (زن) می‌تواند ضمن درخواست از زوج (مرد) و ابلاغ رسمی مراتب به وی به موجب اظهارنامه از وی درخواست تهیه مسکن با اسباب تمکین (اطاعت) و لوازم منزل مشترک نماید و تعهدی به آوردن جهیزیه به منزل مشترک از جهت حقوقی و قانونی نخواهد داشت.
بدین ترتیب،
+اونروز ک سوپ درست کرده بودم،ب امیرعلی میگفتم من نرفتم دانشگاه موندم برا تو سوپ درست کنم بخوری زود خوب شی،بعد تو نمیخوری؟؟چرا انقدر نسبت ب من بی توجهی میکنی؟
-از اخرشم دو قاشق خورد بح بح و چه چه راه انداخت ولی راضی نشدم-
بعد اونشب یه شکلات اورده میده بهم
میگه بیا اینو برا تو گرفتم،حالا هی بگو نسبت ب من بی توجهی میکنی

++از لذت بخش ترین قسمتای زندگی وقتاییه ک با ساجده میگذره
یه رفیق که عضو خانوادته جذابه واقعا
هم میتونم براش از کارای سرخودم تعری
درسایت نابرو به تمام مراحل ومدارکی که برای طلاق توافقی نیاز است پرداخته شده با مطالعه این سایت پاسخ سوالات خود رابیابید
شرایط اجرای طلاق توافقی/مدارک لازم جهت درخواست طلاق توافقی/مراحل طلاق توافقی/داوری و ویژگی داوران طلاق توافقی/اخذ گواهی داور و مشاور و مراجعه مجدد به دادگاه/مراجعه به دفتر ثبت ازدواج و طلاق/
ازدواج از بزرگترین و مهم‌ترین اتفاقاتی است که انسان در زندگی تجربه می‌کند که برای برخی این اتفاق منجر به جدایی و طلاق می‌شود. اخی
مطابق قوانین حقوقی و جزایی و رویه های ان، هرکس از راز جنایت ها و جرم ها خبر داشته، و آن را کتمان کند و یا به مراجع قضایی گزارش ندهد، مجرم است و گاهی شریک جرم محسوب می شود. حالا باید دید اگر آقای دکتر روحانی، اقدامات ترامپ را جنایت علیه بشریت می داند، با کدام یک از این مقررات مطابقت دارد: طبیعی است اگر این موضوع یک دروغ، یا شانتاژ تبلغاتی باشد، گوینده این سخنان به اتهام نشر اکاذیب و امثال ان، منتسب می شود. ولی اگر از روی اطلاع باشد، باید آن را به
با سلام و عرض ادب احتراما عطف به پرونده کلاسه...مطروحه در آن دادگاه محترم دائر بر دعوی آقای...به طرفیت اینجانب تحت عنوان الزام به تنظیم سند رسمی اجاره که حسب نظر مبارک موعد رسیدگی به ساعت 9 صبح یوم جاری تعیین و استقرار یافته است دفاعا از حقوق خویش و قوانین جاریه و با تکذیب اصل و اساس ادعاهای خواهان محترم به انضمام تصاویر اسناد مدرکیه در پیوست به استحضار عالی می رساند..
اولا صرف نظر از ایرادات شکلی در خصوص تقویم یا عدم تقویم خواسته و عدم ابلاغ دل
هر سفری پایانی دارد1.
هیچ مسافری تا همیشه در سفر نمی ماند.
به هر حال دلت برای آرام و قرار گرفتن در منزل خود تنگ می شود.
هیچ مسافر عاقلی هم مسافرخونه رو خونه خودش نمی دونه. برای مسافرخونه ش
تجهیزات کامل نمی گیره.
از سفرش استفاده می کنه و برمی گرده.
اما مهم اینه که چطور از وقتش توی سفر استفاده کنه.
نکنه وقتمون رو الکی هدر بدیم و وقتی به دنیای جاودانگی قدم گذاشتیم پشیمان
بشیم2.
نکنه وقتی چشم هامون باز شدن و واقعیت همه رفتارهامون برامون روشن شد، جز
چرایی اینکه من خیلی سریع به فکر این افتادم که خانم فلانی هووم بشه، دو چیز بود. اول اینکه ذهنم حسابی درگیر زندگی تعددی بود و خانم فلانی هم یک زن نمونه هستند. بسیار مهربان و مودب، خوش اخلاق، زیبا، مومن، باوقار، نکته‌سنج و دقیق، تحصیل کرده، صبور و مقاوم و رنج‌دیده و یک مادر دانشمند هستند. 
البته من حتی قبل از خوندن وبلاگ اینک هم دوست داشتم زندگی تعددی رو با یک همیارِ خوب :) تجربه کنم. تو دوران مجردی و حتی بعد از اون فکر می‌کردم که با مدیریت کردن
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- الیتی
درخارج معتقد است که درایران هیچگاه مغزهای متفکری وجودنداشته اند- درست است که
درغرب وشرق پیشرفتهائی شده است- که درایران عزیز 
دریا اواخر رخ داده نشده است دراینترنت خواندم که درزمان صفویه فردی  ازیک شهر-کشور درایتالیا به اصفهان میاید که یک
عکسی باخود داشته است که میخواهدانر دریک سینی 
حک کنند که یک جوان اصفهانی انرا با حک بسیار زیبا وشگفت انگیز انجام میدهد
این جناب دربازگشت دربازار  از جوانانی
 ماده 1) طرفین قرارداد:
واقف:
خانم/آقای
.................................. فرزند .............................
دارای شماره شناسنامه ............................. کدملی
............................. صادره از ........................ متولد
........................ ساکن
..................................................................................................................
شماره تلفن ثابت ............................. همراه
..............................
 موقوف علیهم:
اولاد واقف و بعد از فوت هر یک از آنان اولاد متوفی الی غیر النهایه.

ماده 2) عین موقوفه:
تمامیت ............. دانگ یک
قطعه زم

افراز بهزاد زاده پژوهشگر حوزه مسائل حقوقی
بهزاد زاده در مقاله ای علمی -پژوهش بر اهمیتعملکرد نیروی انتظامی در پیشگیری از قاچاق کالا تاکید کرد و نوشت: قاچاق فرآورده‌های نفتی، از جمله معضلاتی است که زیان‌های پیدا و پنهان فراوانی را بر محیط زیست کشور وارد کرده است.
این فعال سیاسی و اجتماعی همچنین در این مقاله قیمت ارزان بنزین و گازوئیل نسبت به کشورهای همسایه را علت اصلی قاچاق به خصوص توسط قشر جوان عنوان کرد.
ایشان در این مورد افزودند: تقا
کاهش
سرمایه
کاهش سرمایه
زمانی مفید است که شرکت در
شرایط مطلوبی قرار ندارد و یا در شرکتی که سود ده است و شرکت به سبب زیان های وارده
قسمتی از سرمایه خود را از دست داده و تا ضرر وارد شده جبران نشود تقسیم سود امکان
پذیر نیست که با این کاهش سرمایه سهامداران
می توانند در صورت سود دهی شرکت سود را میان خود تقسیم کنند.
نحوه کاهش سرمایه
اختیاری به این صورت است :
درج آگهی توسط هیئت مدیره در روزنامه
کثیر النتشار مبنی
بر کاهش سرمایه و طی شدن حداقل یک ماه از
کاهش
سرمایه
کاهش سرمایه
شرایط مطلوبی قرار ندارد و یا در شرکتی که سود ده است و شرکت به سبب زیان های وارده
نحوه کاهش سرمایه
کثیر النتشار مبنی
کاهش
سرمایه
کاهش سرمایه
نحوه کاهش سرمایه
کثیر النتشار مبنی
کاهش
سرمایه
کاهش سرمایه
نحوه کاهش سرمایه
کثیر النتشار مبنی
کاهش
سرمایه
کاهش سرمایه
نحوه کاهش سرمایه
کثیر النتشار مبنی
غرض اصلی از تحریر این کلام میمنت انجام و باعث کلی بر ترقیم این ارقام خجسته فرجام آنکه حاضر گردیدم اینجانب علی اکبر وَلد مرحوم آقا جعفر نراقی در حالت صحت نفس و کمال عقل و شعور دون الاکراه والاجبار بل بالطوع والرغبه والرضا والاختیار و بیع نمودم و بفروختم به بیع لازم جازم صحیح شرعی به اذن و تنفیذ زوجه خود صبیه مرحمت شان حاجی عبدالباقی نراقی به حره مخدره عفیفه صالحه صبیه مرحوم آقا عبدالعظیم من القصه زوجه عالیحضرت آقا محمدحسن ولد مرحوم آقا ابرا
کاهش سرمایهکاهش سرمایه زمانی مفید است که شرکت در شرایط مطلوبی قرار ندارد و یا در شرکتی که سود ده است و شرکت به سبب زیان های وارده قسمتی از سرمایه خود را از دست داده و تا ضرر وارد شده جبران نشود تقسیم سود امکان پذیر نیست که با این کاهش سرمایه سهامداران می توانند در صورت سود دهی شرکت سود را میان خود تقسیم کنند.نحوه کاهش سرمایه اختیاری به این صورت است :درج آگهی توسط هیئت مدیره در روزنامه کثیر النتشار مبنی بر کاهش سرمایه و طی شدن حداقل یک ماه از تا
صورت جلسه شورای دانش آموزی دبیرستان شهید باهنر
شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۱۲:۱۱ ب.ظ

رم صورت جلسه شورای دانش آموزی مدرسه
مخصوص نگهداری در مدرسه
 استان:چهارمحال و بختیاری               شهرستان شهرکرد                  شماره جلسه:4
مدرسه:دبیرستان شهید باهنر                جنسیت:دختر                       تاریخ:98/7/24
دوره تحصیلی(مقطع):متوسطه دوم

دستور جلسه:
برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی (تشکیل انجمنهای امر به معروف ونهی از منکر -عفاف وحجاب -ستاد اق
ما می خواهیم با تفسیر موضوعی قران کار مان اغاز کنیم و به تفسیر سوره ی قلم می پردازیم .
بسم الله الرحمن الرحیم
اولین ایه  
ن و القلم وما یسطرون  می باشد که به ترجمه وتفسیر ان به شرح زیر می پردازیم.
ترجمه:
ن (قسم به نون که شاید نام نور و ناصر حق یا لوح نور خداست) و قسم به قلم (علم فعلی ازلی) و آنچه (تا ابد در لوح محفوظ عالم) خواهند نگاشت.
تفسیر :

بِسم‌ِ اللّه‌ِ الرَّحمن‌ِ الرَّحِیم‌ِ
ن‌ وَ القَلَم‌ِ وَ ما یَسطُرُون‌َ «1»
ن‌ ‌از‌ رموز قرآنی‌ ‌ا
۱۹ آبان ۹۸
الان که این مطلب رو می‌نویسم ساعت ۱۱ شب و بچه‌ها خوابند. دارم برای همسر غذا درست می‌کنم که فردا ببره سر کارش. 
وقتی ما ازدواج کردیم من اصلا آشپزی بلد نبودم. یعنی حتی برنج ساده رو هم بلد نبودم. قوتِ غالب ما سه تا غذا بود: عدسی، آبگوشت، کل‌جوش، و آخر هفته‌ها می‌اومدیم تهران و قرمه‌سبزی و قیمه خونه مامانامون می‌خوردیم. حتی لباس‌های همسر رو هم براش توی ماشین لباس‌شویی نمی‌انداختم. ظرف شستن و جارو زدن هم نصف نصف. دو سالی اوضاع اینج
صورت جلسه شورای دانش آموزی دبیرستان شهید باهنر
شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۱۲:۱۱ ب.ظ

رم صورت جلسه شورای دانش آموزی مدرسه
مخصوص نگهداری در مدرسه
 استان:چهارمحال و بختیاری               شهرستان شهرکرد                  شماره جلسه:4
مدرسه:دبیرستان شهید باهنر                جنسیت:دختر                       تاریخ:98/7/24
دوره تحصیلی(مقطع):متوسطه دوم

دستور جلسه:
برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی (تشکیل انجمنهای امر به معروف ونهی از منکر -عفاف وحجاب -ستاد اق
ما می خواهیم با تفسیر موضوعی قران کار مان اغاز کنیم و به تفسیر سوره ی قلم می پردازیم .
بسم الله الرحمن الرحیم
اولین ایه  
ن و القلم وما یسطرون  می باشد که به ترجمه وتفسیر ان به شرح زیر می پردازیم.
ترجمه:
ن (قسم به نون که شاید نام نور و ناصر حق یا لوح نور خداست) و قسم به قلم (علم فعلی ازلی) و آنچه (تا ابد در لوح محفوظ عالم) خواهند نگاشت.
تفسیر :

بِسم‌ِ اللّه‌ِ الرَّحمن‌ِ الرَّحِیم‌ِ
ن‌ وَ القَلَم‌ِ وَ ما یَسطُرُون‌َ «1»
ن‌ ‌از‌ رموز قرآنی‌ ‌ا
کاهش سرمایه
کاهش سرمایه زمانی مفید است که شرکت در شرایط مطلوبی
قرار ندارد و یا در شرکتی که سود ده است و شرکت به سبب زیان های
وارده قسمتی از سرمایه خود را از دست داده و تا ضرر وارد شده جبران نشود تقسیم سود
امکان پذیر نیست که با این کاهش سرمایه سهامداران می توانند در صورت سود دهی شرکت سود را
میان خود تقسیم کنند.
نحوه کاهش سرمایه اختیاری به این صورت است :
درج آگهی توسط هیئت مدیره در روزنامه کثیر النتشار مبنی بر کاهش سرمایه و طی شدن حداقل یک ماه از
مدیربرنامه های بازیکن سابق گسترش فولاد نسبت به اظهارات نصیرزاده واکنش نشان داد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، مدیربرنامه های امید جهانبخش در ادامه مشکلاتش با مدیرعامل باشگاه ماشین سازی هوشنگ نصیرزاده به دفاع از این بازیکن پرداخت و به خبرنگار ورزشی فارس گفت: جدا از این که جاهل خواندن من در رسانه مصداق سب است و می توان آن را در دادگاه های صالحه پی گیری کرد باید بگویم بله ما قطعا جاهل بودیم که بالاجبار س
 حضرت امام خمینی سلام‌الله‌علیه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ با اعلام رسمی جمهوری اسلامی ایران و به منظور تشکر از آری قاطع ملت ایران به الگوی حکومت جمهوری اسلامی، پیامی صادر فرمودند. متن کامل پیام به شرح زیر است:
بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم 
وَ نُریدْ انْ نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْارْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ ائِمَّةً وَ نَجْعَلُهُمُ الْوارِثینَ. صَدَقَ الله‌ الْعَظیمْ.

من به ملت بزرگ ایران که در طول
داره کم کم یه هفته میشه، از تاریخ شروع دلخوریام ازت.
از اون روز چهارشنبه که دلم می‌خواست بعد از تموم شدن کلاس‌هات یه راست بریم تهران ولی به خاطر ورزشِ تو موندیم. مگه تو نبودی که می‌گفتی تو حد فاصل دو تا امتحانت بریم تهران؟ مگه سه هفته از آخرین باری که مادر و پدرامون رو دیدیم نگذشته بود؟
شام! تو فکر می‌کنی که بزرگترین مشکل من درست کردن شامه؟ چرا فکر می‌کنی باید از داشتن غذای آماده کلی خوشحال بشم؟ یعنی من اینقدر بد رفتار کردم که تو باید اینطو
دیروز فهمیدم اگه دانشجوی شریف باشی جونت عزیزتره و خونت رنگین‌تر. امروز فهمیدم اگه سوار اتوبوس باشی و بمیری جونت مهم نیس جون اونایی مهمه که کانادا نشین هستن و با هواپیما مسافرت کردن وگرنه امروزم باید کلی پیام تسلیت می‌اومد.خلاصه بگم خاک تو سرتون که پولدار بودن مرده هم براتون مهمه
× Mehrdad ×
@OfficialPersianTwitter

پیام بالا پیام عجیبیه که امروز به نقل از یک اکانت توئیتری خوندمش. مغلطۀ غریبی داره این مهرداد خان شاخ شمشاد توی پیامش. کسی به خاطر پولدار بو
این مطلب خیلی طولانی هست ولی با اطمینان می‌تونم بگم که اگر نخونید شاید هیچ‌وقت پشیمون نشید چون اصلا نمی‌دونستید در مورد چی هست. پس چطور پشیمون بشید؟ اما اگر بخونید یه روزی میاد که میگید: "این صالحه هم علم غیب داشت... از کجا می دونست که قراره این طوری بشه؟"
توی همون پستی که میلاد دخانچی گزارش اربعینش رو در اینستاگرام نوشته بود، به این نکات هم اشاره کرده بود که دولت عراق برای برگزاری مراسم اربعین هیچ برنامه‌ای نداره و ازش تعبیر کرده بود به "فق
دوست داشتم امروز بریم پیاده‌روی جاماندگانِ اربعین. 
با این‌که وقتی مصطفی نبود گفتم من دیگه جاماندگان نمی‌رم و ...
و چند روزه هم هی می‌گم من دیگه اربعین کربلا نمی‌رم و ...
آخه ناراحتم. احساس می‌کنم این همه بی‌توفیقیم به خاطر اینه که یه فرزند ناخلفم... پدرم از دستم ناراحته. یعنی درست فکر می‌کنم؟ نمی‌دونم آیا امام‌حسین(ع) می‌خواد من رو ادب کنه؟ اصلا نمی‌تونم وضعیت خودم رو تحلیل کنم! کمک!!!
گرچه همسر پیامک داده: "ببین جوری جمیت داره میاد ک انگا
کاهش سرمایه

کاهش سرمایه زمانی مفید است که شرکت در شرایط مطلوبی
قرار ندارد و یا در شرکتی که سود ده است و شرکت به سبب زیان های
وارده قسمتی از سرمایه خود را از دست داده و تا ضرر وارد شده جبران نشود تقسیم سود
امکان پذیر نیست که با این کاهش سرمایه سهامداران می توانند در صورت سود دهی شرکت سود را
میان خود تقسیم کنند.
نحوه کاهش سرمایه اختیاری به این صورت است :
درج آگهی توسط هیئت مدیره در روزنامه کثیر النتشار مبنی بر کاهش سرمایه و طی شدن حداقل یک ماه از
 مشمولان عزیز در اینمقاله میخواهیم در خصوص جذب نیروی امریه تعاون یار مطالبی نوشته ایم  امیدوار هستیم این مقاله هم موردر ضایت و توجه همه شما عزیزان قرار گیرد لذا در صورت دریافت اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید

,,,,,,,,,
 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه "
 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازیبرای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611
شماره ویژه شهر تهران  9092301612تماس از 8صبح تا 12شبحتی ای
 مشمولان عزیز در اینمقاله میخواهیم در خصوص جذب نیروی امریه تعاون یار مطالبی نوشته ایم  امیدوار هستیم این مقاله هم موردر ضایت و توجه همه شما عزیزان قرار گیرد لذا در صورت دریافت اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید

,,,,,,,,,
 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازیبرای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611

,,,,,,,,,
رواج حجاب در بین زنان قوم یهود، مطلبی نیست که کسی بتواند آن را مورد انکار یا تردید خود قرار دهد. مورخان، نه تنها از مرسوم بودن حجاب در بین زنان یهود سخن گفته‌اند، بلکه به افراط ها و سخت‌گیری‌های بی شمار آنان نیز در این زمینه تصریح کرده‌اند. در کتاب حجاب در اسلام آمده است: «گر چه پوشش در بین عرب مرسوم نبود و اسلام آن را به وجود آورد ولی در ملل غیر عرب، به شدیدترین شکل، رواج داشت. در ایران و در بین یهود و مللی که از فکر یهود پیروی می‌کردند، حجا
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی  است  به
بهانه داستان خانم ارس امیری جاسوسه انگلستان- خانم ترزا می فرمودند –حکم زندان
ارس امیری بی نهایت تکان دهنده است!!؟؟- نکته اول این خانم درانگلستان عضو ارشد
شورای فرهنگی به اصطلاح بریتیش کانسیل میز ایران درانگلستان بوده است
درحالیکه  برتیش کانسیل انگلستان درایران
وجودندارد قبلا وجود داشت که بیشترزبان انگلیسی کمک به پذیراش دانشجویان فارغ
التحصیل بر ای مدارک بالاتر معرفی کتب زبان وفرهنگ بخصوص کتا
گروه قرآن و معارف خبرگزاری شبستان؛ مرحوم‌ ملامهدی نراقی‌، از علمای‌ بزرگ‌ و جامع‌ علوم‌ عقلیه‌ و نقلیه‌ و حائز مرتبه‌ علم‌ و عمل‌ و عرفان‌ الهی‌ بوده‌، و در فقه‌ و اصول‌ و حکمت‌ و ریاضیات‌ و علوم‌ غریبه‌ و اخلاق‌ و عرفان‌ از علمای‌ کم‌نظیر اسلام‌ است‌.مرحوم‌ نراقی‌ در نجف اشرف‌ سکونت‌ داشت‌ و در آنجا وفات‌ کرد، مقبره‌ او نیز در نجف متصل‌ به‌ صحن‌ مطهر است‌.
ایشان‌ در همان‌ ایامِ اقامت‌ در نجف‌، در ماه‌ رمضانی‌ که‌ ب
دکتری که باعنایت امام حسین علیه السلام متحول شد 
یکی از افرادی که کارش مدیریت کاروان های اعزامی از مشهد به کربـلای معلی می‌باشد، تعریف می‌کرد:

سال1396 شمسی در فرودگاه مشهد، در حال سر و سامان دادن به زائرین بودم، در همان اثـنا پروازهای دبی و ترکیه درحال مسافرگیری بودند.
تعدادی از زائران به من گفتند:
_تفـاوت پـروازها را با هم ببینـیـد،
آنها با چه ظاهر و سر و وضعی هستند،
گویی بعضی ها هیچ اعتقادی به اسلام و
مسلمانی ندارند، حتی در آرایش کردن
گوی
تو این پست میخوام نتایج پویش موثرترین وبلاگها رو منتشر کنم اما قبلش باید چند تا نکته رو خدمتتون عرض کنم:
1-بیست و هشت نفر تو این پویش شرکت کردن(براساس افرادی که برای این پست کامنت گذاشتن و اعلام کردن که تو این پویش شرکت کردن)ولی بیست و هفت لینک موجوده،اون یه لینکی که موجود نیست لینک پست خودمه که بعد از حذف وبلاگ و بازگشت دوباره ام حذف شده ولی نتایجش رو تو آمار محاسبه کردم.
خودم وبلاگ های بازتاب نفس صبحدمان و حضرت باران رو به عنوان موثرترین ها ا
تو این پست میخوام نتایج پویش موثرترین وبلاگها رو منتشر کنم اما قبلش باید چند تا نکته رو خدمتتون عرض کنم:
1-بیست و هشت نفر تو این پویش شرکت کردن(براساس افرادی که برای این پست کامنت گذاشتن و اعلام کردن که تو این پویش شرکت کردن)ولی بیست و هفت لینک موجوده،اون یه لینکی که موجود نیست لینک پست خودمه که بعد از حذف وبلاگ و بازگشت دوباره ام حذف شده ولی نتایجش رو تو آمار محاسبه کردم.
وقتی پرونده  به دادسرا رفت به این صورت که  مثلا از شما شکایت شده یا شما
از کسی شکایت کردین  و در آنجا آن آقای قاضی که در دادسرا میشینه و بهش
دادیار یا بازپرس گفته میشود  تشخیص داد که جرمی اتقاق نیفتاده یعنی در
مثالی که از شما شکایت شده شما رو بی گناه تشخیص داده و در مثالی که شما از
کسی شکایت کردین طرف شما رو بی گناه شناخته در اینجا دادیار یا بازپرس 
اقدام به صدور یک  مطلب میکند که در علم حقوق به آن(( قرار)) گفته میشود(
که هیچ ربطی به قرار هایی
سلام
این‌ها نتایج پویش موثرترین وبلاگ‌هاست که اسفند نود و هفت بین اهالی محترم بلاگ دات آی آر برگزار شد. اما در بین نتایج از سایر سرویس‌های وبلاگ‌نویسی هم وجود دارند.
در مجموع ۲۹ نفر تو این پویش شرکت کردن و به ۱۵۱ وبلاگ رای دادن.
این ۱۵۱ وبلاگ در هشت رتبه به شرح زیر نسبت به هم قرار گرفتن. شماره‌های داخل پرانتز، تعداد آرای هر گروهه.
* فارغ از تعداد آرای هر وبلاگ، می‌تونید وبلاگ‌های پرمحتوا و خوبی بین این عزیزان پیدا کنید، وبلاگ‌هایی که ممکن
با یک سوال، سر صحبت را باز می‌کنیم. آیا حکومت فعلی ایران، جمهوری اسلامی‌ست؟ یا سالها پیش، عده‌ای از خدا بی‌خبر جمهوری اسلامی ما را منجمد کرده‌اند و یک طفل مجهول الهویه را به جایش به ما قالب کرده‌اند؟
من به ملت بزرگ ایران که در طول تاریخ شاهنشاهی، که با استکبار خود آنان را خفیف(سبک و بی‌‏ارزش) شمردند و بر آنان کردند آنچه کردند، صمیمانه تبریک می‌گویم. خداوند تعالی بر ما منت نهاد و رژیم استکبار را با دست توانای خود که قدرت مستضعفین است در ه
با یک سوال، سر صحبت را باز می‌کنیم. آیا حکومت فعلی ایران، جمهوری اسلامی‌ست؟ یا سالها پیش، عده‌ای از خدا بی‌خبر جمهوری اسلامی ما را منجمد کرده‌اند و یک طفل مجهول الهویه را به جایش به ما قالب کرده‌اند؟
من به ملت بزرگ ایران که در طول تاریخ شاهنشاهی، که با استکبار خود آنان را خفیف(سبک و بی‌‏ارزش) شمردند و بر آنان کردند آنچه کردند، صمیمانه تبریک می‌گویم. خداوند تعالی بر ما منت نهاد و رژیم استکبار را با دست توانای خود که قدرت مستضعفین است در ه
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
السلام علیک ایها الشهداء و الصدیقین 
 1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش- دریافت کد

امام خامنه ای: خاطره‏ ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.
 7.69 مگابایت
دریافت فایل فلش  -دریافت کد فایل فلش جهت استفاده در وبلاگ یا سایت

شهید طلبه مدافع
حرم شهید محمد مسرور

شهید طلبه مدافع
حرم شهید محمد مسرور
شهادت:
16 بهمن 1394 عملیات آزادسازی شهر
اینکه من با یک نوزاد که هنوز چهل روزش تموم نشده بود
درس هام رو دوره کردم و سر جلسه امتحانات آخرین ترمِ دوره لیسانسم رفتم؛ به نظر
خودم سخت بود ولی تنها و مهم ترین سختی کار من نبود. صبر کنید! تا آخر بخونید...

اول این رو بگم که من ندرتا از بین دوستانم کسی رو
دیدم که در دوره لیسانس، بعد از بچه دار شدن، بتونه درسش رو تموم کنه. خیلی ها رها
کردند. البته جامعه الزهراء رفتنِ من هم روی تموم شدن تحصیلاتم خیلی تاثیر داشت.
چون در مرکز مدیریت ق

حکیم ربانی فیلسوف الهی ، عارف متأله ، فقیه متبحر صدرالدین محمد بن ابراهیم القوامی شیرازی در سال 979 قمری متولد گردیده و در سال 1045 وفات یافته است . او پس از گذراندن تحصیلات مقدماتی و بعضی از سطوح فقه و اصول به شهر اصفهان عزیمت نمود و دروس فقه، علوم حدیث و تفسیر را از شیخ بهایی، همچنین حکمت الهی ، حکمت شرق و غرب را از میرداماد و علم ملل و نحل را از میرفندرسکی آموخت.
بزرگترین فضیلت علمی ملاصدرا تطبیق قواعد حکمت الهی با قواعد عرفان و طریقه عرفاء ع

حکیم ربانی فیلسوف الهی ، عارف متأله ، فقیه متبحر صدرالدین محمد بن ابراهیم القوامی شیرازی در سال 979 قمری متولد گردیده و در سال 1045 وفات یافته است . او پس از گذراندن تحصیلات مقدماتی و بعضی از سطوح فقه و اصول به شهر اصفهان عزیمت نمود و دروس فقه، علوم حدیث و تفسیر را از شیخ بهایی، همچنین حکمت الهی ، حکمت شرق و غرب را از میرداماد و علم ملل و نحل را از میرفندرسکی آموخت.
بزرگترین فضیلت علمی ملاصدرا تطبیق قواعد حکمت الهی با قواعد عرفان و طریقه عرفاء ع
یامن له الدنیاوالاخره

مناسبت های جمادی الأولیروز اول : شیخ کاظم بغدادى معروف به اُزرى مداح اهل بیت ادیبى کامل و شاعرى فاضل و صاحب قصیده هائیه که قریب به هزار بیت است که صاحب جواهر اجر و ثواب اخروى آنرا بر اجر جواهر ترجیح مى داد و آرزو مى کرد کاش ثواب قصیده در نامه عمل او و ثواب جواهر در نامه عمل ازرى ثبت شود.در سال 1211 قمرى در حدود 80 سالگى در کاظمین وفات کرد و در سرابى که معروف به قبر مرحوم سید مرتضى است دفن گردید.روز پنجم :ولادت عقیلة العرب ز
بسم الله 

مناسبت های جمادی الأولیروز اول : شیخ کاظم بغدادى معروف به اُزرى مداح اهل بیت ادیبى کامل و شاعرى فاضل و صاحب قصیده هائیه که قریب به هزار بیت است که صاحب جواهر اجر و ثواب اخروى آنرا بر اجر جواهر ترجیح مى داد و آرزو مى کرد کاش ثواب قصیده در نامه عمل او و ثواب جواهر در نامه عمل ازرى ثبت شود.در سال 1211 قمرى در حدود 80 سالگى در کاظمین وفات کرد و در سرابى که معروف به قبر مرحوم سید مرتضى است دفن گردید.روز پنجم :ولادت عقیلة العرب زینب کبرى 5 ق ک
به بهانه شهادت جانسوز برترین آفرینش هستی و خاتم پیامبران و صاحب کوثر و مقام محمود یعنی محمد مصطفی (ص):
پیامبر اکرم(ص) نه تنها خود دارای اخلاق
ستوده و کامل بود که اساساً بر این باور بود که
فلسفه اصلی بعثت او برای تکمیل اخلاق است
و می فرمود: «انّما بعثت لاتمّم مکارم
الاخلاق؛ همانا من برای به سامان رساندن
فضائل اخلاقی مبعوث شده ام.»

شرف و جلال پیمبران بود از جلال محمّدی

سبب وجود جهانیان، همه از کمال محمّدی

نرسد خرد به کمال او نه بشر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها